Przepływowe lampy UV-C do pomieszczeń do 80m2

Twoja sala szkoleniowa mieści kilkanaście osób i boisz się że wszyscy ryzykujecie zakażenie COVID19 wraz ze zdobyciem cennej wiedzy, rozwiązaniem są przepływowe lampy UV-C do pomieszczeń do 80m2. Zespół Spacepure wybrał najlepsze urządzenia o najbardziej optymalnych parametrach by komfort spotkań w większym gronie, czy praca w większym biurze typu open space, nie stanowiła problemu.

Wielokrotnie już doradzaliśmy szkołom i przedszkolom dobór przepływowych lamp do klas, świetlic, sal gimnastycznych, by komfort nauki uczniów i pracy nauczycieli był większy, a ryzyko nauki zdalnej mniejsze. Wyposażyliśmy już dziesiątki szkół i przedszkoli w nasze wysokiej klasy urządzenia, produkowane w Polsce i na bezpiecznych podzespołach.

Bezpieczna dezynfekcja światłem UV-C pomieszczeń do 80m2

Korzystanie z bakteriobójczych przepływowych lamp UV-C jest w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia, ponieważ dezynfekcja powietrza odbywa się przez wnętrze lampy. Przepływowe lampy UV-C posiadają przemyślaną i szczelną obudowę, dzięki której szkodliwe promienie światła UV-C nie wydostają się na zewnątrz, to gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas jej użytkowania wśród obecności ludzi i zwierząt. Czy sale konferencyjne i biura to jedyne miejsce, gdzie stosuje się lampy UV-C? Wcale nie. Masz gabinet lub przychodnię weterynaryjną? Lampa przepływowa UV-C to idealne rozwiązanie, szczególnie ta o mocniejszym zasięgu, rekomendowanym przez Spacepure.

Zastosowanie lamp wirusobójczych w dużych pomieszczeniach

Design, cisza lamp to dodatkowe atuty urządzeń dezynfekcyjnych, od rekomendowanych i sprawdzonych producentów. W zależności od metrażu pomieszczenia dobierana jest odpowiednia moc promiennika i ilość lamp. W przypadku pomieszczeń do 80m2 rekomendowane jest posiadanie lampy przepływowej wirusobójczej o mocy promienników nie mniejszej niż 95 W. Wygląd urządzenia- jego wymiary mogą być takie same, istotna jest natomiast moc promiennika, która ma największy wpływ na skuteczność urządzenia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl