Przepływowe lampy UV-C do pomieszczeń do 200m2

Przepływowe lampy UV-C do pomieszczeń do 200m2 usuwają z powietrza wirusy (w tym wirusa COVID-19), bakterie, grzyby, które unoszą się w powietrzu. Zobaczycie nasze urządzenia w operach, filharmoniach, szkołach, muzeach i kompleksach przedszkolnych oraz oczywiście w szpitalach i przychodniach na terenie całej Polski. Specjaliści Spacepure obsługują całe obiekty kompleksowo, przez analizę projektu obiektu po dobór urządzeń.

Bezpieczna dezynfekcja w dużych pomieszczeniach

Przepływowe lampy UV-C posiadają przemyślaną i szczelną obudowę, dzięki której promienie światła UV-C nie wydostają się na zewnątrz, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas pracy lub korzystania z miejsc takich jak teatr czy opera. Wirusobójcze przepływowe lampy UV-C pracują w systemie ciągłym, bez korzystania ze specjalistycznych środków ochrony wzroku i skóry. Pracują cicho, nie wpływają negatywnie na środowisko, mogą być sterowane z pilotów, programowane automatycznie, posiadają liczniki godzin pracy. Przepływowe lampy UV-C dedykowane do pomieszczeń powyżej 200m2 proponowane przez Spcepure, wg. rankingów skuteczności mają doskonałe parametry i są najlepszą metodą zapobiegania ryzyku zakażenia.

Zastosowanie zestawów lamp UV-C w pomieszczeniach do 200m2

Kompaktowy rozmiar, świetlówka emitująca światło UV-C o długości fali 253,7 nanometra oraz gwarancja zapobiegania rozprzestrzeniania się mikroorganizmów, sprawia, że przepływowe lampy UV-C są niezbędnym wyposażeniem wszelkich pomieszczeń. W zależności od metrażu pomieszczenia dobierana jest odpowiednia moc promiennika i ilość lamp. W przypadku pomieszczeń do 200m2 rekomendowane jest posiadanie zestawu lamp, w który skład wchodzi 5 wirusobójczych lamp UV-C.

 

Zestaw 3 lamp wirusobójczych UV-C przepływowych EXT-1-210-W-MOBILE-ROC-CNT z licznikiem

Zestaw 3 lamp wirusobójczych UV-C przepływowych EXT-1-210-W-MOBILE-ROC-CNT z licznikiem
Zestaw 3 lamp wirusobójczych UV-C przepływowych EXT-1-210-W-MOBILE-ROC-CNT z licznikiem

Zestaw 3 lamp bakteriobójczych i wirusobójczych EXTERYA 1  MOBILE 190 W z licznikiem został stworzony do dezynfekcji pomieszczeń o powierzchni do 200 m².

Model EXTERYA 1 MOBILE 190 W to lampa przepływowa działająca na zasadzie wymuszonego przepływu powietrza.

Powietrze pobrane z dezynfekowanego pomieszczenia trafia do zamkniętej komory, w której znajdują się promienniki UV-C. Przepływ powietrza może być zrealizowany dzięki wbudowanym wentylatorom. Powietrze wychodzące z lampy jest zdezynfekowane, wolne od wirusów i bakterii. Niepodważalną zaletą lampy EXTERYA 1 MOBILE 190 W jest zamknięta komora dezynfekcyjna, która umożliwia bezpieczną pracę urządzenia, nawet podczas obecności ludzi i zwierząt w dezynfekowanym pomieszczeniu. Promieniowanie UV-C nie wydostaje się z komory.

Lampa mobilna z licznikiem pracy świetlówki.

Lampy z serii Exterya to bardzo częsty wybór naszych klientów, również ze względu na design urządzeń- minimalistyczne wzornictwo i kompaktowość urządzenia sprawiają, iż stanowią one elegancki element wyposażenia biura lub domu.

Lampy produkowane w Polsce, posiadają atest PZH oraz badania skuteczności.

Rok gwarancji.

Na naszej platformie również można zakupić materiały eksploatacyjne do tych urządzeń jak filtry, świetlówki.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Zestaw 5 Lamp UV-C przepływowych PROFI 150 z licznikiem

Zestaw 5 Lamp UV-C przepływowych PROFI 150 z licznikiem
Zestaw 5 Lamp UV-C przepływowych PROFI 150 z licznikiem

Zestaw 5 lamp przepływowych UV-C PROFI 150 z licznikiem został stworzony do dezynfekcji pomieszczeń o powierzchni do 200 m².

Obecnie w związku z trwającą na świecie pandemią nasze kontakty zawodowe są bardzo ograniczone, a sam kontakt bezpośredni w pracy budzi obawę.

Lampa przepływowa UV-C PROFI 150 jako najmocniejszy model z serii to ekonomiczne rozwiązanie i przede wszystkim czyste i bezpieczne powietrze w Twoim miejscu pracy. Powietrze pobrane z dezynfekowanego pomieszczenia, po wstępnej filtracji trafia do zamkniętej komory, w której znajdują się promienniki UV-C mające właściwości bakterio i wirusobójcze. Zamknięta komora dezynfekcyjna lampy PROFI umożliwia pracę podczas obecności ludzi i zwierząt w dezynfekowanym pomieszczeniu. Przepływy w lampie PROFI są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo tobie, twoim pracownikom i najbliższym w pomieszczeniach użytkowanych przez kilka osób jednocześnie a wentylatory działają cicho i nie powodują dyskomfortu dla użytkowników pomieszczeń.

Lampa PROFI jest dedykowana do szkół, szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich i weterynaryjnych, firm produkcyjnych, do przestrzeni socjalnych, warsztatów biur.

Większe pomieszczenia to nie problem dla tego modelu, a największa dostępna w tej serii moc promieniowania UV-C przyspiesza dezynfekcję.

Lampa posiada:

-wbudowany licznik pracy promienników

- mobilną podstawę (na życzenie klienta występuję w wersji na ścianę)

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 14 dni

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl