Przepływowe lampy UV-C do pomieszczeń do 200m2

Przepływowe lampy UV-C do pomieszczeń do 200m2 usuwają z powietrza wirusy (w tym wirusa COVID-19), bakterie, grzyby, które unoszą się w powietrzu. Zobaczycie nasze urządzenia w operach, filharmoniach, szkołach, muzeach i kompleksach przedszkolnych oraz oczywiście w szpitalach i przychodniach na terenie całej Polski. Specjaliści Spacepure obsługują całe obiekty kompleksowo, przez analizę projektu obiektu po dobór urządzeń.

Bezpieczna dezynfekcja w dużych pomieszczeniach

Przepływowe lampy UV-C posiadają przemyślaną i szczelną obudowę, dzięki której promienie światła UV-C nie wydostają się na zewnątrz, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas pracy lub korzystania z miejsc takich jak teatr czy opera. Wirusobójcze przepływowe lampy UV-C pracują w systemie ciągłym, bez korzystania ze specjalistycznych środków ochrony wzroku i skóry. Pracują cicho, nie wpływają negatywnie na środowisko, mogą być sterowane z pilotów, programowane automatycznie, posiadają liczniki godzin pracy. Przepływowe lampy UV-C dedykowane do pomieszczeń powyżej 200m2 proponowane przez Spcepure, wg. rankingów skuteczności mają doskonałe parametry i są najlepszą metodą zapobiegania ryzyku zakażenia.

Zastosowanie zestawów lamp UV-C w pomieszczeniach do 200m2

Kompaktowy rozmiar, świetlówka emitująca światło UV-C o długości fali 253,7 nanometra oraz gwarancja zapobiegania rozprzestrzeniania się mikroorganizmów, sprawia, że przepływowe lampy UV-C są niezbędnym wyposażeniem wszelkich pomieszczeń. W zależności od metrażu pomieszczenia dobierana jest odpowiednia moc promiennika i ilość lamp. W przypadku pomieszczeń do 200m2 rekomendowane jest posiadanie zestawu lamp, w który skład wchodzi 5 wirusobójczych lamp UV-C.

 

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl