Przepływowe lampy UV-C do pomieszczeń do 120m2

Przepływowe lampy UV-C do pomieszczeń do 120m2 są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnych usunąć z powietrza wirusy (w tym wirusa COVID-19), bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które unoszą się w powietrzu. Tak duże pomieszczenia potrzebują już zestawu urządzeń do optymalnej dezynfekcji, i takie zestawy urządzeń do dezynfekcji powietrza metodą UV-C przygotowali doradcy ze Spacepure.

Bezpieczna dezynfekcja pomieszczeń do 120m2

Zasysane powietrze przepływa przez komory dezynfekcyjne, gdzie zostaje naświetlone i zdezynfekowane. Przepływowe lampy UV-C posiadają przemyślaną i szczelną obudowę, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas jej użytkowania. Wirusobójcze przepływowe lampy UV-C pracują w systemie ciągłym, bez korzystania ze specjalistycznych środków ochrony wzroku i skóry. Duże sale konferencyjne, lobby hotelowe i powierzchnie restauracyjne to przestrzenie, które wymagają specjalistycznego sprzętu, który dodatkowo zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowników tych przestrzeni. Wdrożyliśmy dla Was specjalny standard „Spacepure dla bezpiecznej gościnności”, rekomendowany min. przez Polską Izbę Hotelarzy.

Zastosowanie zestawów lamp do pomieszczeń do 120m2

Kompaktowy rozmiar, świetlówka emitująca światło UV-C o długości fali 253,7 nanometra oraz gwarancja zapobiegania rozprzestrzeniania się mikroorganizmów, sprawia, że przepływowe lampy UV-C są niezbędnym wyposażeniem wszelkich pomieszczeń. W zależności od metrażu pomieszczenia dobierana jest odpowiednia moc promiennika i ilość lamp. W przypadku pomieszczeń do120m2 rekomendowane jest posiadanie zestawu lamp, w który skład wchodzą 2 przepływowe, wirusobójcze lampy UV-C o mocy promiennika nie mniejszej niż 95 W. Pamiętaj dobór ilości urządzeń o odpowiedniej mocy jest kluczowy przy większych metrażach pomieszczeń- jedno urządzenie może być niewystarczające. Warto dopytać naszych specjalistów o najlepsze modele lamp bakteriobójczych, które będą nie tylko skuteczne ale także estetyczne.

Biura, zakłady pracy, obiekty usługowe, restauracje, hotele coraz częściej kupują zestawy lamp wirusobójczych typu UV-C z naszej oferty.

 

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl