PRZEPŁYWOWE LAMPY UV-C

Przepływowe lampy bakteriobójcze są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnych usunąć z powietrza wirusy (w tym wirusa COVID-19), bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które unoszą się w powietrzu.

Bezpieczna dezynfekcja

Przepływowa lampa bakteriobójcza może stać się jednym z najważniejszych, najskuteczniejszych i najbardziej pożądanych metod zapewniających bezpieczeństwo. Zwalczanie wirusów, bakterii, pleśni, grzybów i drobnoustrojów przez przepływowe lampy wirusobójcze może odbywać się w sposób ciągły i nieinwazyjny dla ludzi i zwierząt przebywających w danym pomieszczeniu. Lampy przepływowe UV-C posiadają obudowę, która zabezpiecza przed wydostaniem się promieni UV na zewnątrz. Do dezynfekcji dochodzi w komorze dezynfekującej, do której zasysane jest powietrze z zewnątrz. Tam promienie UV-C eliminują wszelkie drobnoustroje. Dzięki temu można przebywać w pomieszczeniu, podczas gdy lampa jest uruchomiona. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby lampa bakteriobójcza przepływowa uruchomiona była w sposób ciągły, tak aby na bieżąco redukowała wszelkie szkodliwe mikroorganizmy.

Zastosowanie

Oczyszczanie powietrza ze wszelkich szkodliwych drobnoustrojów, za pomocą przepływowych bakteriobójczych lamp UV-C, to skuteczny, wygodny, ekonomiczny i ekologiczny sposób na dezynfekcję, który idealnie sprawdzi się w gabinetach medycznych, stomatologicznych, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, biurach, zakładach pracy, obiektach usługowych, restauracjach, hotelach i innych miejscach, gdzie wymagany jest najwyższy standard czystości powietrza. Aby lampa działała prawidłowo, przy jej wyborze należy zwrócić szczególną uwagę na kubaturę pomieszczeń, w których chcemy przeprowadzać dezynfekcję powietrza, a także na standardową ilość osób przebywającą w nich. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Główny Inspektorat Sanitarny potwierdzają skuteczność promieniowania UV-C i rekomendują taką metodę jako sposób na walkę z pandemią COVID-19.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl