LAMPY WIRUSOBÓJCZE DWUFUNKCYJNE UV-C

Lampy wirusobójcze przepływowe dwufunkcyjne są jednym z najskuteczniejszych urządzeń, które w tym samym czasie przeprowadzają dezynfekcje powietrza oraz powierzchni niszcząc wirusy (w tym wirusa COVID-19), bakterie, grzyby, DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów. Obu funkcji lamp dwufunkcyjnych UV-C można używać równocześnie podczas nieobecności ludzi.

Funkcja przepływowej dezynfekcji powietrza

Z przepływowej funkcji dezynfekcji powietrza możemy korzystać w sytuacjach, w których w dezynfekowanym pomieszczeniu przebywają ludzie lub zwierzęta i jest konieczność oczyszczania powietrza ze szkodliwych drobnoustrojów. Korzystanie z funkcji przepływowej wirusobójczej dwufunkcyjnej lampy UV-C jest w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Podczas dezynfekcji powietrza świetlówka znajduje się za szczelną obudową, dzięki której szkodliwe promienie światła UV-C nie wydostają się na zewnątrz, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania tej funkcji wśród obecności ludzi i zwierząt. Lampa bakteriobójcza przepływowa dwufunkcyjna może pracować w systemie ciągłym, bez korzystania ze specjalistycznych środków ochrony wzroku i skóry.

Funkcja bezpośredniej dezynfekcji powierzchni

Bezpośrednia dezynfekcja jest możliwa tylko w pomieszczeniach, w których nie przebywają ludzie i zwierzęta. Moc promieniowania ultrafioletowego jest na tyle silna, że nie pozostaje bez szkodliwego wpływu na skórę czy oczy człowieka. Używając funkcji bezpośredniego naświetlenia w lampach dwufunkcyjnych UV-C, kategorycznie należy znajdywać się poza zasięgiem strumienia świetlnego. Odsłonięta świetlówka powoduje, że emitowane promieniowanie jest skierowane bezpośrednio na dezynfekowaną powierzchnię. Orientacyjny czas naświetlania wynosi 15 min. Regularne stosowanie funkcji bezpośredniej dezynfekcji lampy dwufunkcyjnej wirusobójczej UV-C, zapewnia sterylność pomieszczenia oraz bezpieczeństwo przebywających w nim ludzi.

Zastosowanie lamp wirusobójczych dwufunkcyjnych

Lampy dwufunkcyjne UV-C, to skuteczny, wygodny, ekonomiczny i ekologiczny sposób na dezynfekcję, który idealnie sprawdzi się we wszystkich miejscach, gdzie wymagany jest najwyższy poziom czystości powietrza i powierzchni, czyli np. w gabinetach lekarskich, przychodniach, poczekalniach, szpitalach, punktach szczepień, salonach kosmetycznych, przedszkolach, żłobkach i szkołach, laboratoriach i magazynach.

Opcje przeglądania

Lampa bakteriobójcza, wirusobójcza UV-C dwufunkcyjna UVC 3X30W PRG Mobilna

Lampa bakteriobójcza, wirusobójcza UV-C dwufunkcyjna UVC 3X30W PRG Mobilna
Lampa bakteriobójcza, wirusobójcza UV-C dwufunkcyjna UVC 3X30W PRG Mobilna

Promieniowanie UV-C jakie generuje lampa bakteriobójcza dwufunkcyjna tego typu to 253,7 nm. W sposób nieodwracalny dezaktywuje wirusy, bakterie, grzyby czy pleśnie, ale także różnego rodzaju drobnoustroje.

Dzięki wysokiej skuteczności urządzeń UV-C stosuje się je wszędzie tam gdzie jest wymagany wysoki poziom mikrobiologicznej czystości. Lampa wyposażona w podwójny system bakteriobójczy UV-C, może być stosowana jako lampa przepływowa oraz bezpośrednia. Funkcji lampy bezpośredniej można używać tylko po opuszczeniu pomieszczenia. Urządzenie w tym trybie uruchamiamy pilotem. Dzięki temu używanie lampy jest bezpieczne i proste, a my nie jesteśmy narażeni na szkodliwe promieniowanie światłem UV-C. 

Dwufunkcyjna UVC 3X30W PRG to lampa bakteriobójcza służąca do dezynfekowania powietrza oraz powierzchni. Lampa bakteriobójcza dwufunkcyjna posiada licznik czasu pracy promienników (4-cyfrowy). Dzięki temu obsługa tego urządzenia nie wymaga prowadzenia ewidencji na jaki okres była włączana i kiedy zachodzi potrzeba wymiany promienników. Żywotność światła bowiem w tym przypadku wynosi około 8000 godzin. Po upływie tego okresu spadają właściwości biobójcze. Lampa posiadająca również sygnalizator zużycia się promienników.  Zestaw zawiera również kabel z wtyczką do instalacji elektrycznej.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 14 dni

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl