LAMPY WIRUSOBÓJCZE DWUFUNKCYJNE UV-C

Lampy wirusobójcze przepływowe dwufunkcyjne są jednym z najskuteczniejszych urządzeń, które w tym samym czasie przeprowadzają dezynfekcje powietrza oraz powierzchni niszcząc wirusy (w tym wirusa COVID-19), bakterie, grzyby, DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów. Obu funkcji lamp dwufunkcyjnych UV-C można używać równocześnie podczas nieobecności ludzi.

Funkcja przepływowej dezynfekcji powietrza

Z przepływowej funkcji dezynfekcji powietrza możemy korzystać w sytuacjach, w których w dezynfekowanym pomieszczeniu przebywają ludzie lub zwierzęta i jest konieczność oczyszczania powietrza ze szkodliwych drobnoustrojów. Korzystanie z funkcji przepływowej wirusobójczej dwufunkcyjnej lampy UV-C jest w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Podczas dezynfekcji powietrza świetlówka znajduje się za szczelną obudową, dzięki której szkodliwe promienie światła UV-C nie wydostają się na zewnątrz, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania tej funkcji wśród obecności ludzi i zwierząt. Lampa bakteriobójcza przepływowa dwufunkcyjna może pracować w systemie ciągłym, bez korzystania ze specjalistycznych środków ochrony wzroku i skóry.

Funkcja bezpośredniej dezynfekcji powierzchni

Bezpośrednia dezynfekcja jest możliwa tylko w pomieszczeniach, w których nie przebywają ludzie i zwierzęta. Moc promieniowania ultrafioletowego jest na tyle silna, że nie pozostaje bez szkodliwego wpływu na skórę czy oczy człowieka. Używając funkcji bezpośredniego naświetlenia w lampach dwufunkcyjnych UV-C, kategorycznie należy znajdywać się poza zasięgiem strumienia świetlnego. Odsłonięta świetlówka powoduje, że emitowane promieniowanie jest skierowane bezpośrednio na dezynfekowaną powierzchnię. Orientacyjny czas naświetlania wynosi 15 min. Regularne stosowanie funkcji bezpośredniej dezynfekcji lampy dwufunkcyjnej wirusobójczej UV-C, zapewnia sterylność pomieszczenia oraz bezpieczeństwo przebywających w nim ludzi.

Zastosowanie lamp wirusobójczych dwufunkcyjnych

Lampy dwufunkcyjne UV-C, to skuteczny, wygodny, ekonomiczny i ekologiczny sposób na dezynfekcję, który idealnie sprawdzi się we wszystkich miejscach, gdzie wymagany jest najwyższy poziom czystości powietrza i powierzchni, czyli np. w gabinetach lekarskich, przychodniach, poczekalniach, szpitalach, punktach szczepień, salonach kosmetycznych, przedszkolach, żłobkach i szkołach, laboratoriach i magazynach.

Opcje przeglądania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl