Dwufunkcyjne lampy UV-C do pomieszczeń do 80m2

Lampy wirusobójcze przepływowe dwufunkcyjne do pomieszczeń do 80m2 jako jedno z najskuteczniejszych urządzeń, które w tym samym czasie przeprowadzają dezynfekcję powietrza oraz powierzchni, rekomendowane przez Spacepure, znajdują szerokie zastosowanie w siłowniach, branży medycznej i beauty.

Bezpieczeństwo użytkowania dwufunkcyjnych lamp UV-C w pomieszczeniach do 80m2

Moduł przepływowy lampy dwufunkcyjnej ma budowę komorową i należy zwrócić uwagę by dobrać urządzenie o odpowiedniej mocy promiennika, która najlepiej sprawdzi się w kubaturze średniej wielkości pomieszczenia, czyli do 95W. Może on pracować w trybie ciągłym. Zwróć również uwagę czy w pomieszczeniu znajduje się jednorazowo sporo osób czy pojedyncze by dobrać odpowiednią wydajność urządzenia- im więcej osób w pomieszczeniu, tym mocniejsze urządzenie powinno być zastosowane.

Moduł zewnętrzny lampy dwufunkcyjnej to część z odsłoniętą świetlówką, która służy do szybkiej dezynfekcji powierzchni bezpośrednio naświetlanej. Bezpośrednia dezynfekcja jest możliwa tylko w pomieszczeniach, w których nie przebywają ludzie i zwierzęta.

Zastosowanie lamp dwufunkcyjnych w pomieszczeniach do 80m2

Zwróć uwagę, by używać lampy dwufunkcyjnej zgodnie z zaleceniami producenta. Sprawdzi się ona doskonale w gabinetach medycznych, laboratoriach, gabinetach SPA i masażu. Może być również doskonałym rozwiązaniem dla siłowni i części kuchennej w restauracjach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl