Dwufunkcyjne lampy UV-C do pomieszczeń do 200m2

Lampy wirusobójcze dwufunkcyjne do pomieszczeń do 200m2 są jednym z najskuteczniejszych urządzeń, które w tym samym czasie przeprowadzają dezynfekcję powietrza oraz powierzchni niszcząc min. wirusy (w tym wirusa COVID-19). Obu funkcji lamp dwufunkcyjnych UV-C można używać równocześnie jedynie podczas nieobecności ludzi.

Bezpieczeństwo użytkowania dwufunkcyjnych lamp UV-C w pomieszczeniach do 200m2

Moduł przepływowy lampy dwufunkcyjnej ma budowę komorową i należy zwrócić uwagę by dobrać urządzenie o odpowiedniej mocy promiennika, która najlepiej sprawdzi się w kubaturze dużego pomieszczenia, czyli do 95W lub wybrać jeden z zestawów urządzeń rekomendowanych przez specjalistów Spacepure. Zwróć również uwagę na fakt, że im więcej osób w pomieszczeniu, tym mocniejsze urządzenie powinno być zastosowane.

Moduł zewnętrzny lampy dwufunkcyjnej to część z odsłoniętą świetlówką, która służy do szybkiej dezynfekcji powierzchni bezpośrednio naświetlanej. Orientacyjny czas naświetlania wynosi 15 min. Dopytaj specjalistów z naszego sklepu o możliwości doboru urządzeń dwufunkcyjnych, przepływowych i bezpośrednich, by zestaw był najbardziej optymalny do Twoich potrzeb.

Zastosowanie lamp dwufunkcyjnych w pomieszczeniach do 200m2

Zwróć uwagę, by używać lampy dwufunkcyjnej zgodnie z zaleceniami producenta. Dopytaj o szczegóły specjalistów z naszej platformy.

 

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl