Dwufunkcyjne lampy UV-C do pomieszczeń do 120m2

Lampy wirusobójcze przepływowe dwufunkcyjne do pomieszczeń do 120m2 stosowane w zestawach to kompleksowe zabezpieczenie obiektów medycznych i specjalistycznych. Obu funkcji lamp dwufunkcyjnych UV-C można używać równocześnie jedynie podczas nieobecności ludzi.

Bezpieczeństwo użytkowania dwufunkcyjnych lamp UV-C w pomieszczeniach do 120m2

Moduł przepływowy lampy dwufunkcyjnej ma budowę komorową i należy zwrócić uwagę by dobrać urządzenie o odpowiedniej mocy promiennika, która najlepiej sprawdzi się w kubaturze dużego pomieszczenia, czyli do 95W lub wybrać jeden z zestawów urządzeń rekomendowanych przez specjalistów Spacepure. Może on pracować w trybie ciągłym. Zwróć również uwagę czy w pomieszczeniu znajduje się jednorazowo sporo osób czy pojedyncze aby dobrać odpowiednią wydajność urządzenia. Im więcej osób w pomieszczeniu, tym mocniejsze parametry urządzenia powinny być zastosowane.

Moc promieniowania ultrafioletowego jest na tyle silna, że nie pozostaje bez szkodliwego wpływu na skórę czy oczy człowieka, dlatego pomieszczenie powinno być puste (bez ludzi). Dezynfekcja wirusa Covid19 następuje już po kilku sekundach, bakterie i pleśnie powinny być naświetlane kilka minut.

Zastosowanie lamp dwufunkcyjnych w pomieszczeniach do 120m2

Zwróć uwagę, by używać lampy dwufunkcyjnej zgodnie z zaleceniami producenta. Dopytaj o szczegóły specjalistów z naszej platformy. Lampa dwufunkcyjna sprawdzi się doskonale w gabinetach medycznych, laboratoriach, gabinetach SPA i masażu ale również w korytarzach, szatniach zakładów produkcyjnych i stołówkach. Może być również doskonałym rozwiązaniem dla siłowni i części kuchennej w restauracjach.

 

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zestaw 2 lamp UV-C dwufunkcyjnych ELITE 101

Zestaw 2  lamp UV-C  dwufunkcyjnych ELITE 101
Zestaw 2 lamp UV-C dwufunkcyjnych ELITE 101

Zestaw 2 Lamp dwufunkcyjnych UV-C ELITE 101 z licznikiem Rhode został stworzony do dezynfekcji pomieszczeń o powierzchni do 120 m².

Obecnie w związku z trwającą na świecie pandemią nasze kontakty rodzinne i towarzyskie są bardzo ograniczone, a wizyta u lekarza lub w restauracji budzi lęk.

Dwufunkcyjna lampa UV-C ELITE 101 to doskonały design, ale przede wszystkim czyste i bezpieczne powietrze w Twoim miejscu pracy.

  1. Powietrze pobrane z dezynfekowanego pomieszczenia, po wstępnej filtracji trafia do zamkniętej komory, w której znajdują się promienniki UV-C mające właściwości bakterio i wirusobójcze. Największa na rynku, elegancka, zamknięta komora dezynfekcyjna lampy ELITE umożliwia pracę podczas obecności ludzi i zwierząt w dezynfekowanym pomieszczeniu. Przepływy w lampie ELITE są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo tobie, twoim pracownikom i najbliższym w pomieszczeniach użytkowanych przez kilka osób jednocześnie.
  2. Zewnętrzny promiennik pozwala na dodatkową dezynfekcję powierzchni, już po wizytach klientów/pacjentów, po skończonej pracy (bez obecności ludzi). 15 minut naświetlania to gwarancja całkowitej likwidacji wirusów, bakterii, grzybów i pleśni na naświetlanych powierzchniach.

Lampa ELITE jest dedykowana do przychodni, gabinetów lekarskich i weterynaryjnych, salonów beauty, eleganckich wnętrz biur i kancelarii.

Ciche działanie nie powoduje dyskomfortu dla użytkowników.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 14 dni

Zestaw 2 Lamp UV-C dwufunkcyjnych PROFI 151 z licznikiem

Zestaw 2 Lamp UV-C dwufunkcyjnych PROFI 151 z licznikiem
Zestaw 2 Lamp UV-C dwufunkcyjnych PROFI 151 z licznikiem

Zestaw 2 Lamp dwufunkcyjnych UV-C PROFI 151 z licznikiem Rhode został stworzony do dezynfekcji pomieszczeń o powierzchni do 120 m².

Obecnie w związku z trwającą na świecie pandemią nasze kontakty zawodowe są bardzo ograniczone, a sam kontakt bezpośredni w pracy budzi obawę.

Lampa dwufunkcyjna UV-C PROFI 151 to ekonomiczne rozwiązanie i przede wszystkim czyste i bezpieczne powietrze w Twoim miejscu pracy.

  1. Powietrze pobrane z dezynfekowanego pomieszczenia, po wstępnej filtracji trafia do zamkniętej komory, w której znajdują się promienniki UV-C mające właściwości bakterio i wirusobójcze. Zamknięta komora dezynfekcyjna lampy PROFI umożliwia pracę podczas obecności ludzi i zwierząt w dezynfekowanym pomieszczeniu. Przepływy w lampie PROFI są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo tobie, twoim pracownikom i najbliższym w pomieszczeniach użytkowanych przez kilka osób jednocześnie, a wentylatory działają cicho i nie powodują dyskomfortu dla użytkowników pomieszczeń.
  2. Zewnętrzny promiennik pozwala na dodatkową dezynfekcję powierzchni, już po skończonej pracy (bez obecności ludzi). 15 minut naświetlania to gwarancja całkowitej likwidacji wirusów, bakterii, grzybów i pleśni na naświetlanych powierzchniach.

Lampa PROFI 151 jest najmocniejszym modelem z tej serii, jest dedykowana do szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich i weterynaryjnych, firm produkcyjnych, do przestrzeni socjalnych, warsztatów biur.

Większe pomieszczenia to nie problem dla tego modelu, największa moc promieniowania UV-C przyspiesza dezynfekcję, a zewnętrzny promiennik doskonale uzupełnia działanie lampy przepływowej, gdy w pomieszczeniu nie ma nikogo.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 14 dni

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl