Dwufunkcyjne lampy UV-C do pomieszczeń do 120m2

Lampy wirusobójcze przepływowe dwufunkcyjne do pomieszczeń do 120m2 stosowane w zestawach to kompleksowe zabezpieczenie obiektów medycznych i specjalistycznych. Obu funkcji lamp dwufunkcyjnych UV-C można używać równocześnie jedynie podczas nieobecności ludzi.

Bezpieczeństwo użytkowania dwufunkcyjnych lamp UV-C w pomieszczeniach do 120m2

Moduł przepływowy lampy dwufunkcyjnej ma budowę komorową i należy zwrócić uwagę by dobrać urządzenie o odpowiedniej mocy promiennika, która najlepiej sprawdzi się w kubaturze dużego pomieszczenia, czyli do 95W lub wybrać jeden z zestawów urządzeń rekomendowanych przez specjalistów Spacepure. Może on pracować w trybie ciągłym. Zwróć również uwagę czy w pomieszczeniu znajduje się jednorazowo sporo osób czy pojedyncze aby dobrać odpowiednią wydajność urządzenia. Im więcej osób w pomieszczeniu, tym mocniejsze parametry urządzenia powinny być zastosowane.

Moc promieniowania ultrafioletowego jest na tyle silna, że nie pozostaje bez szkodliwego wpływu na skórę czy oczy człowieka, dlatego pomieszczenie powinno być puste (bez ludzi). Dezynfekcja wirusa Covid19 następuje już po kilku sekundach, bakterie i pleśnie powinny być naświetlane kilka minut.

Zastosowanie lamp dwufunkcyjnych w pomieszczeniach do 120m2

Zwróć uwagę, by używać lampy dwufunkcyjnej zgodnie z zaleceniami producenta. Dopytaj o szczegóły specjalistów z naszej platformy. Lampa dwufunkcyjna sprawdzi się doskonale w gabinetach medycznych, laboratoriach, gabinetach SPA i masażu ale również w korytarzach, szatniach zakładów produkcyjnych i stołówkach. Może być również doskonałym rozwiązaniem dla siłowni i części kuchennej w restauracjach.

 

Opcje przeglądania
Producent
Cena
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl