Bezpośrednie lampy UV-C do pomieszczeń do 80m2

Bezpośrednie lampy UV-C typu APOLLO do pomieszczeń do 80m2 nie pozwolą przetrwać bakteriom, wirusom, ani grzybom lub pleśniom, które zostaną poddane naświetleniu. Stosowane na basenach, saunach, w laboratoriach, kuchniach, stołówkach i salach operacyjnych jako zabezpieczenie sanitarne najwyższego stopnia.

Bezpieczeństwo użytkowania bezpośredniej lampy wirusobójczej w pomieszczeniu do 80m2

Bezpośrednia dezynfekcja jest możliwa tylko w pomieszczeniach, w których nie przebywają ludzie i zwierzęta. Używając bezpośrednich lamp UV-C, kategorycznie należy znajdować się poza zasięgiem strumienia świetlnego. Orientacyjny czas jednorazowego naświetlania wynosi 15 min, czasem w zależności od branży i typów zanieczyszczeń potrzeba dłuższego naświetlania. Wirus COVID19 wg badań Boston University ginie max po 9 sekundach naświetlania. Efekt więc jest natychmiastowy.

Zastosowanie lampy wirusobójczej APOLLO w pomieszczeniu do 80m2

W zależności od metrażu pomieszczenia dobierana jest optymalna długość promiennika. W przypadku pomieszczeń do 80m2 rekomendowane jest posiadanie zestawu lamp, w którego skład wchodzą 2 lub 3 bezpośredniej lampy UV-C o długości promiennika nie mniejszej niż 129 cm. Im dłuższa świetlówka UV-C, tym większa powierzchnia objęta jej działaniem i co za tym idzie skuteczniejsza dezynfekcja pomieszczenia, w przypadku pomieszczeń do 80m2. W zależności od ich układu można zastosować lampy Apollo z pojedynczą lub podwójną świetlówką.

 

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl