Bezpośrednie lampy UV-C do pomieszczeń do 40m2

Bezpośrednie lampy UV-C typu Apollo marki PURE UV do pomieszczeń do 40m2 są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnych usunąć z powierzchni wirusy (w tym wirusa COVID-19), bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Najdłuższa świetlówka na rynku w mocnej, eleganckiej oprawie to asortyment dedykowany zarówno do gabinetów medycznych i spa, jak również do dezynfekcji często użytkowanych pomieszczeń, podczas przerwy technicznej lub po zamknięciu obiektu.

Bezpieczeństwo użytkowania bezpośrednich lamp UV-C w małych pomieszczeniach

Bezpośrednia dezynfekcja jest możliwa tylko w pomieszczeniach, w których nie przebywają ludzie i zwierzęta. Moc promieniowania ultrafioletowego jest na tyle silna, że nie pozostaje bez szkodliwego wpływu na skórę, czy oczy człowieka. Używając bezpośrednich lamp UV-C, kategorycznie należy znajdować się poza zasięgiem strumienia świetlnego. Odsłonięta świetlówka powoduje, że emitowane promieniowanie jest skierowane bezpośrednio na dezynfekowaną powierzchnię. Orientacyjny czas naświetlania wynosi 15 min. Regularne stosowanie bezpośredniej lampy wirusobójczej zapewnia sterylność pomieszczenia oraz bezpieczeństwo przebywających w nim ludzi.

Zastosowanie lamp UV-C typu direct w pomieszczeniach do 40m2

W zależności od metrażu pomieszczenia dobierana jest optymalna długość promiennika. Im dłuższa świetlówka UV-C, tym większa powierzchnia objęta jej działaniem i co za tym idzie skuteczniejsza dezynfekcja pomieszczenia. W przypadku pomieszczeń do 40m2 rekomendowane jest posiadanie bezpośredniej lampy UV-C o długości promiennika nie mniejszej niż 129 cm, w przypadku krótszych promienników, potrzeba więcej urządzeń, dlatego specjaliści Spacepure polecają model lampy bezpośredniej UV-C Apollo jako najbardziej wydajny i ekonomiczny wybór.

Mały metraż gabinetu, laboratorium, sali zabiegowej zostanie bez problemu zabezpieczony przez modele Apollo z pojedynczą świetlówką, zarówno na mobilnym statywie lub po instalacji na suficie lub ścianie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl