Bezpośrednie lampy UV-C do pomieszczeń do 200m2

Bezpośrednie lampy UV-C do pomieszczeń do 200m2 zastosowane w zestawie to zabezpieczenie naprawdę dużych powierzchni w skuteczny sposób. Odpowiednia instalacja lamp umożliwia skuteczną dezynfekcję dużych powierzchni już w 15 minut naświetlania.

Bezpieczeństwo użytkowania bezpośrednich lamp UV-C w bardzo dużych pomieszczeniach

Używając bezpośrednich lamp UV-C, kategorycznie należy znajdować się poza zasięgiem strumienia świetlnego- istnieje możliwość podpięcia lamp Apollo do instalacji elektrycznej i zastosowania odrębnych włączników lub programatora. Regularne stosowanie bezpośredniej lampy wirusobójczej zapewnia sterylność pomieszczenia oraz bezpieczeństwo przebywających w nim ludzi. W przypadku obiektów, które muszą mieć większe wymagania BHP istnieje możliwość domówienia świetlówek w specjalnej folii, chroniącej odłamki szkła gdyby ów promiennik uległ mechanicznemu uszkodzeniu.

Zastosowanie lamp UV-C APOLLO w pomieszczeniach do 200m2

Naświetlanie światłem ultrafioletowym to skuteczny, wygodny, ekonomiczny i ekologiczny sposób na dezynfekcję, który idealnie sprawdzi się w szpitalach, klinikach medycyny estetycznej, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, biurach, zakładach pracy, obiektach usługowych, restauracjach, hotelach i innych miejscach, gdzie wymagany jest najwyższy standard czystości powierzchni.

 

Opcje przeglądania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl