Bezpośrednie lampy UV-C do pomieszczeń do 120m2

Bezpośrednie lampy UV-C do pomieszczeń do 120m2 to zestawy, które dostosowane są do wymagających dużych powierzchni, by usunąć z nich wirusy (w tym wirusa COVID-19), bakterie, grzyby oraz wszelkie mikroorganizmy, które zostaną poddane naświetleniu. Spacepure nie tylko wyposażył w te lampy mnóstwo przychodni dla ludzi i zwierząt, prywatnych szpitali, ale również spożywcze zakłady produkcyjne oraz linie pakowania i automatyczne sortownie.

Bezpieczeństwo użytkowania bezpośrednich lamp bakteriobójczych w dużych pomieszczeniach

Orientacyjny czas naświetlania wynosi 15 min. Regularne stosowanie bezpośredniej lampy wirusobójczej zapewnia sterylność pomieszczenia oraz bezpieczeństwo przebywających w nim ludzi. Lampy UV-C Apollo, dzięki długości świetlówki i mocnej oprawie są trwałe i stabilne, należy pamiętać że podczas ich użytkowania nie można być w zasięgu światła, najlepiej lampę uruchamiać z pilota- tradycyjnego lub zdalnego programatora z WI-FI.

Zastosowanie bezpośrednich lamp bakteriobójczych w pomieszczeniach do 120m2

W przypadku pomieszczeń do 120m2 rekomendowane jest posiadanie zestawu lamp, w którego skład wchodzą 3 lub 4 bezpośredniej lampy UV-C o długości promiennika nie mniejszej niż 129 cm. Zwróć uwagę na równomierne rozmieszczenie promienników na dużej powierzchni. Dopytaj o urządzenia naszych specjalistów z biura obsługi.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl