Akcesoria dodatkowe do lamp UV-C

W zależności od typu lamp oferowanych w naszym sklepie, możemy do nich zaproponować akcesoria dodatkowe, które świetnie sprawdzą się w infrastrukturze miejsca, w którym będą montowane urządzenia.

Znajdziesz tu akcesoria takie jak filtry kastowe zamienne do lamp przepływowych, zarówno Filtry HePa, jak i filtry węglowe.

Dodatkowo do modeli lamp Apollo oferujemy statyw, który umożliwia montaż lampy na różnych wysokościach i w różnych pozycjach co gwarantuje mobilność urządzenia. Rekomendujemy również dobór pilotów sterujących do lamp UV-C zarówno do modeli bezpośrednich lamp, jak również do lamp przepływowych.

Piloty ORNO mogą być dedykowane do jednego urządzenia, lub do kilku jednocześnie. Można również zastosować gniazdo sieciowe WI-FI, które umożliwia sterowanie urządzeniami zdalnie przez aplikację z każdego miejsca na świecie.

Pamiętajmy również że promienniki UV-C mają żywotność 9000 godzin pracy, potem tracą swoje właściwości, choć nadal świecą. Należy zatem je wymienić po tym czasie. Świetlówki UV-C do modeli naszych urządzeń zamówisz po kontakcie telefonicznym ze specjalistami Spacepure. Istnieje również możliwość zamówienia promienników UV-C w specjalnych foliach ochronnych do lamp bezpośrednich.

Zapytaj nas o szkolenia BHP z obsługi urządzeń i potrzebną dokumentację związaną z ryzykiem zawodowym, jak również o instrukcje stanowiskowe do lamp UV-C- oferujemy taką usługę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl